Tunceli Valiliği
Tunceli Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
PERSONEL İSİM LİSTESİ ( M / S )
S.NO ADI VE SOYADI UNVANI
1 Önder YURDAKUL İl Müdürü
2 Ali Kemal SARIÇİÇEK Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Şube Müdürü
3 Fikret AYTEMUR İmar ve Planlama Şube Müdürü
4 Cihan SARIBIYIK Proje ve Yapım Şube Müdür V.
5 Sinan BAYOĞLU BT, İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Şube Müdür V.
6 Necati SÖYLEMEZ Yapı Denetimi ve Yapı Malzemeleri Şube Müdür V.
7 Ali ORAL Yerel Yönetimler Şube Müdür V.
8 Emine GÜZEL Mimar
9 Berivan CAN Mimar
10 Eren ÇEVİK İnşaat Mühendisi
11 Yüksel KAYA İnşaat Mühendisi
12 Zelal ARSLAN  İnşaat Mühendisi
13 Elvan DEMİR İnşaat Mühendisi
14 Sinan ARAS İnşaat Mühendisi
15 Okan YILMAZ İnşaat Mühendisi
16 Aysun Aslan YILMAZ İnşaat Mühendisi
17 Fethi KILIÇ Makine Mühendisi
18 Kemalettin AŞKIN Makine Mühendisi
19 Cem TOSUN Harita Mühendisi
20 Mehmet Emin GÜNEŞ Harita Mühendisi
21 Murat DEMİREL Elektrik Mühendisi
22 Erdal VARIŞ Elektrik Mühendisi
23 Metin KARATAŞ Jeoloji Mühendisi
24 Murat AKDENİZ  Jeoloji Mühendisi
25 Diren YILMAZ Jeoloji Mühendisi
26 Beyhan DÖNMEZ Şehir Plancı
27 Umut KORK Şehir Plancı
28 Serkan ALPARSLAN Şehir Plancı
29 Engin GÖKMEN Çevre Mühendisi
30 Sinem ÖZTÜRK Çevre Mühendisi
31 Dilek ALPARSLAN Çevre Mühendisi
32 Fatih YILMAZ Çevre Mühendisi
33 Kemal ATEŞ İnşaat Teknikeri
34 Haydar YILDIRIM İnşaat Teknikeri
35 Hıdır ÖZGÜL İnşaat Teknikeri
36 Gülten AŞKIN İnşaat Teknikeri
37 Zeynel MAKAL İnşaat Teknikeri
38 Gülsüm YILDIZ İnşaat Teknikeri
39 Eribe KURUKAFA İnşaat Teknikeri
40 Yusuf TARKAN İnşaat Teknikeri
41 İsmail YEN İnşaat Teknikeri
42 Hıdır ÖZ İnşaat Teknikeri
43 Haydar POLAT İnşaat Teknikeri
44 Sevil ONHAN GÜNGÖRMÜŞ İnşaat Teknikeri
45 Gülay ÇAYNAK İnşaat Teknikeri
46 Kibar ORAL İnşaat Teknikeri
47 Sema KILIÇ Elektrik Teknikeri
48 Kamil ORAL Elektrik Teknikeri
49 Haydar AKTAĞ Elektrik Teknikeri
50 Erdinç SUROĞLU Elektrik Teknikeri
51 Gülay AKKAYA Elektrik Teknikeri
52 Hakan KILIÇDAROĞLU Elektrik Teknikeri
53 Erdoğan ÇİÇEK Tesisat Teknikeri
54 Ali Haydar OMURTAĞ İklimlendirme-Soğutma Teknikeri
55 Mazlum ÖZTÜRK İnşaat Teknisyeni
56 Cafer KAYA İnşaat Teknisyeni
57 Sevgi TOMUCU Elektrik Teknisyeni
58 Ali Cemal ALAN Ayniyat Saymanı
59 Fatma BÜYÜKTAŞ Teknisyen Yardımcısı
60 Ercan NAKIŞ Memur
61 Yasin ÖZDOĞMUŞ Memur
62 Özge TEKİN Memur
63 Yaşar BULUT Bekçi
PERSONEL İSİM LİSTESİ ( S / S )
S.NO ADI VE SOYADI UNVANI
1 Ahmet Naci KIRMIZITAŞ Büro Görevlisi
2 Atila HACEROĞLU Şoför
3 Cevahir YILDIRIM Düz İşçi
4 Ekrem ÖZ Düz İşçi
5 Ertuğrul KUŞ Büro Görevlisi
6 Hüseyin CEVAHİR Kontrol Teknisyeni
7 İbrahim ALTINIŞIK Güvenlik Görevlisi
8 Mehmet KILINÇ Düz İşçi
9 Mehmet YURTDAŞ Şoför
10 Özcan UĞURLU Büro Görevlisi
11 Özlem AKYAPI NERGİZHAN Makine Operatörü
12 Şahin ALBAYRAK Büro Görevlisi
PERSONEL İSİM LİSTESİ ( 4 / B )
S.NO ADI VE SOYADI UNVANI
1 Hüseyin KESKİN 4 / B
2 Vedat ALAN 4 / B
PERSONEL İSİM LİSTESİ ( 4 / D )
S.NO ADI VE SOYADI UNVANI
1 Ayhan DOĞAN 4 / D
2 Berna ŞİMŞEK 4 / D
3 Diren GÜLER 4 / D
4 Eda ÇETİNKAYA 4 / D
5 Engin GÜNEŞ 4 / D
6 Sinan ÖNER 4 / D
7 Tijen Gülüş ÖZGÜL 4 / D
PERSONEL İSİM LİSTESİ ( Milli Emlak Merkez)
S.NO ADI VE SOYADI UNVANI
1 Kamer YEŞİL Milli Emlak Müdürü
2 Mehmet Ali EKİNCİ Milli Emlak Uzmanı
3 Ali Emrah TEKİN Harita Kadastro Teknikeri
4 Levent BATURAY Harita Teknisyeni
5 Endercan IŞIK V.H.K.İ.
6 Hüseyin ÇINAR V.H.K.İ.
7 Kemal FENER V.H.K.İ.
8 Mehmet Ali YOLLU V.H.K.İ.
9 Orhan DOĞAN V.H.K.İ.
10 Serhat ALTINDAĞ V.H.K.İ.
11 Serkan KILIĞ V.H.K.İ.
PERSONEL İSİM LİSTESİ ( Milli Emlak İlçeler)
S.NO ADI VE SOYADI UNVANI
1 Özgür YILMAZ Harita Kadastro Teknikeri
2 Ceyhun BULUT V.H.K.İ.
3 Güler ERDAL TAŞ V.H.K.İ.
4 Nilgün ÇELİK ERDOĞAN V.H.K.İ.
5 Sercan MENGEŞ V.H.K.İ.
6 Tanju İLDEŞ V.H.K.İ.
7 Ahmet Arif ADANIR Büro Personeli
8 Kayhan ÇELİK Büro Personeli
9 Aygün KOCAMIŞ Memur
     
Güncellenme Tarihi : 31.08.2020